Lekarz weterynarii w przychodni TPW Bulońska

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Weterynaria
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 10 dni temu

Trójmiejska Przychodnia Weterynaryjna
działa pod szyldem Trójmiejskiej Kliniki Weterynaryjnej
  • TKW to jedna z nielicznych placówek na Pomorzu, która przyjmuje pacjentów w stanach ciężkich i oferuje całodobową opiekę. W ambulatorium przyjmuje kilkunastu lekarzy, a wielu z nich posiada dodatkowo specjalizację weterynaryjną. Wsparciem jest oddział operacyjny oraz oddział intensywnej terapii, gdzie lekarze i technicy czuwają nad zwierzakami 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Mamy świetny sprzęt, wsparcie radiologów, chirurgów, ortopedy itd. Posiadamy własne laboratorium oraz wszystko co trzeba, aby ratować zdrowie i życie zwierząt.
  • W ramach kliniki funkcjonuje również Trójmiejska Przychodnia Weterynaryjna w Gdańsku przy ul. Bulońskiej, gdzie przyjmują lekarze ambulatorium oraz specjaliści. Właśnie tutaj jest praca dla Ciebie!
Twoje zadania
  • Będziesz lekarzem, który na co dzień przyjmuje w przychodni, działającej w ramach Trójmiejskiej Kliniki Weterynaryjnej. To praca ze zwierzętami i z ich opiekunami. Ważna jest empatia, dobra komunikacja i doświadczenie.
  • Szukamy lekarzy weterynarii ze specjalizacją, a także bez niej.
Nasze oczekiwania
  • Wykształcenie kierunkowe – ukończone studia weterynaryjne.
  • Warunek konieczny: doświadczenie w pracy min. 3 lata.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dobra komunikacja z klientami.
Oto, co Ci oferujemy
  • Kontrakt/ umowa o pracę.
  • Praca pon. – piątek w godz.: 9-17 lub 12-20 i co trzecią sobotę 9-14.
  • Współpraca z doświadczonymi lekarzami weterynarii.
  • Darmowe usługi kliniki dla swoich pupili.
Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych na adres: t...@gmail... Wyświetl e-mail – w temacie: LEKARZ WETERYNARII – BULOŃSKA. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie podstawowe

t...@tkw24.pl Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Morena
Bulońska
Zobacz dane kontaktowe

Firma

Miasto
Gdańsk
NIP
9571075450
tkw24.pl
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 20 dni (do 03.06.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64253173
  • Data wyróżnienia: 4 maja 2021
  • Data wprowadzenia: 4 maja 2021
  • Wyświetleń: 364
  • Wyświetleń na liście: 2 032