Lektor języka angielskiego Wejherowo/ Bolszewo

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Szukamy lektora/nauczyciela języka angielskiego do szkoły językowej w Wejherowie oraz w Bolszewie.

Wymagania:

- pasja nauczania języka angielskiego
- doświadczenie w nauczaniu
- entuzjazm w pracy z dziećmi/ młodzieżą/ dorosłymi
- chęć poszukiwania nowych rozwiązań w metodyce nauczania języka
- chęć rozwijania się w kierunku nauczania
- ukończona filologia angielska lub certyfikat CAE/CPE
- lub w trakcie studiów filologicznych

Obowiązki:

- prowadzenie zajęć języka angielskiego w różnych grupach wiekowych z zachowaniem najwyższej staranności

Oferujemy:

- pracę z grupami oraz zajęcia indywidualne w siedzibie szkoły w Wejherowie oraz w Bolszewie
- miłą atmosferę w pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia
- elastyczny grafik

Informacje o firmie
Szkoła językowa My School of English działa w Wejherowie od 10 lat. Naszym celem jest efektywna nauka z wykorzystaniem jak najlepszych metod nauczania, które dobieramy indywidualnie do każdego kursanta. Charakteryzuje nas wysoka skuteczność nauczania w przyjaznej atmosferze. Nieustannie szkolimy się oraz poszukujemy nowych rozwiązań, po to aby zapewnić naszym kursantom jak najlepsze warunki nauki.

Aktualizacja: 03.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

My School of English

796661... Wyświetl numer
i...@myeng... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Wejherowo Osiedle Kaszubskie
Osiedle Kaszubskie
SMS
Wyświetl numer