Lektor języka angielskiego - Gdynia Śródmieście

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Doradztwo / Szkolenia
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

Lektor języka angielskiego – Gdynia Śródmieście
On The Hill – nauczanie języka angielskiego / Gdynia
www.onthehill.pl
www.facebook.com/onthehill.angielski 

Poszukujemy lektorów języka angielskiego do prowadzenia kursów językowych indywidualnie i w parach, w naszej siedzibie w centrum Gdyni. Oferujemy komfortowe warunki pracy, miłą atmosferę, pracę podczas zajęć indywidualnych oraz w mini-grupach i szeroki wybór pomocy dydaktycznych.

Możliwe terminy zajęć: tydzień roboczy w godzinach 7-21:00, sobota w godzinach 8-15:00. Harmonogram ustalamy zawsze indywidualnie.
W tej chwili poszukujemy przede wszystkim osoby mogące uczyć:
- wt.-pt. - popołudniami i wieczorami, pomiędzy godz. 15:00 - 21:00
- soboty - rano i popołudniami do godz. 15:00

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w innych godzinach, również zapraszamy do kontaktu.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- przygotowanie pedagogiczne
- umiejętność wykorzystywania multimediów do prowadzenia zajęć
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail.
Informacje o firmie
On The Hill – nauczanie języka angielskiego / Gdynia
www.onthehill.pl
www.facebook.com/onthehill.angielski 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez On The Hill, Ul. Legionów 78/2, 81-413 Gdynia, na potrzeby rekrutacji na stanowisko Lektor Języka Angielskiego. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest On The Hill Natalia Popielak-Ziółkowska, ul. Legionów 78/2, 81-413 Gdynia. On The Hill powołała Inspektora Ochrony Danych dane kontaktowe: Natalia Popielak-Ziółkowska, adres korespondencyjny: ul. Legionów 78/2, 81-413 Gdynia, e-mail: info@onthehill.pl.

Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 3 lata.

Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62653977
  • Data wyróżnienia: 3 października 2019
  • Data wprowadzenia: 27 czerwca 2019
  • Aktualizacja: 3 października 2019
  • Wyświetleń: 1 209
  • Wyświetleń na liście: 16 267