Lektor języka angielskiego/niemieckiego

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Języki obce
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Praca dla lektorów języka angielskiego i niemieckiego

Centrum Języków Obcych GERLANG w Gdańsku przy ul. Rzeczypospolitej 33 w Galerii Zaspa zaprasza do współpracy lektorów języka angielskiego i niemieckiego! Mile widziani nauczyciele języków obcych oraz studenci anglistyki, kolegium nauczycielskiego lub studiów pedagogicznych z poświadczeniem znajomości języka angielskiego na poziomie min.C1.
Szukamy osób:
- ambitnych;
- otwartych, lubiących pracę z ludźmi, a przede wszystkim dziećmi;
- które potrafią planować;
- nastawionych na realizację celów;
- samodzielnych, szybko podejmujących decyzje;
- zaangażowanych;
- posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zapewniamy:
- szkolenia przygotowujące do pracy;
- opiekę metodyka;
- nowoczesne narzędzia pracy;
- eventy integracyjne;
- dodatkowe kursy;
- ścieżkę rozwoju w naszej firmie;
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, B2B, etat;
- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia;
- miłą atmosferę pracy w młodym energicznym zespole.

Zadania:
• przygotowanie i prowadzenie zajęć;
• obsługa kursu- bieżący kontakt z rodzicami;
• szkolenia, min. raz w roku szkolnym udział w evencie organizowanym przez szkołę.

Prosimy o przesłanie CV ZE ZDJĘCIEM na adres: [ukryte] .
Kontakt telefoniczny: [ukryte] - od poniedziałku do piątku, 9.00-18.00.

Prosimy o przesłanie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych, jednocześnie informujemy, że administratorem danych jest Centrum Języków Obcych, Biuro Tłumaczeń Gerlang.

Aktualizacja: 16.03.2023