Lektor języka niemieckiego

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 15 dni temu

Szkoła Oxford Language Centre zatrudni lektorów języka niemieckiego do prowadzenia zajęć indywidualnych oraz grupowych online na różnych poziomach zaawansowania (A1-C1).

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego

Obowiązki:
- weryfikacja poziomu językowego uczestników kursu
- przygotowanie zajęć językowych dla grup oraz osób indywidualnych na różnych poziomach zaawansowania
- prowadzenie dziennika, list obecności, przeprowadzanie testów cząstkowych i końcowych

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie,
- miła atmosferę,
- atrakcyjne zarobki,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy Osoby zainteresowane prosimy o podesłanie CV na adres mailowy: [ukryte]
lub kontakt telefoniczny [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64125870
  • Data wyróżnienia: 18 lutego 2021
  • Data wprowadzenia: 18 lutego 2021
  • Wyświetleń: 218
  • Wyświetleń na liście: 7 340