Ogłoszenie nieaktualne

Lektor języka obcego

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Języki obce
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa

Zakres obowiązków
Poszukujemy lektorów języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i francuskiego na rok szkolny 2022/ 2023. Poszukujemy osób gotowych poprowadzić zajęcia indywidualne oraz grupowe (maksymalnie 7 osobowe grupy) zgodnie z naszym programem.

Miejsce pracy:
Oddziały : Gdańsk, Sopot, Gdynia, Pruszcz Gdański, Reda ( do wyboru )

Nasze wymagania
  • znajomość języka obcego
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • chęć stałego rozwijania swoich kompetencji do nauczania
  • zdolności interpersonalne, takie jak: komunikatywność i otwartość
  • pozytywna energia i pogodne nastawienie
  •  kultura osobista
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem na adres: [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)