Lider Zespołu Konsultantów Medycznych - Umowa Zlecenie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przychodzące
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Kierowanie podległym zespołem konsultantów obsługujących połączenia przychodzące, w tym: organizację pracy, zarządzanie efektywnością i jakością pracy, wdrażanie nowych pracowników, dbanie o motywację i przyjazną atmosferę
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług
  • Monitorowanie stopnia realizacji zadań, analizowanie wskaźników takich jak: efektywność i jakość
  • Podejmowanie działań zmierzających do podniesienia poziomu satysfakcji Klientów PZU Zdrowie kontaktujących się z naszym Contact Center
Nasze wymagania
  • Posiadasz doświadczenie pracy w Contact/Call Center
  • Efektywnie organizujesz czas pracy swój i swojego zespołu
  • Podejmujesz trafne decyzje w dynamicznym środowisku pracy
  • Wykazujesz się umiejętnością zarządzania jakością w procesie obsługi Klienta
  • Biegle obsługujesz pakiet Microsoft Office
  • Masz ambicję rozwijania swoich kompetencji managerskich
  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie trwania studiów
To oferujemy
  • Umowa zlecenie
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Brak dress code'u
  • Owocowe środy
  • Kawa i herbata bez ograniczeń