Likwidator / rzeczoznawca szkód komunikacyjnych w serwisie

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

W związku z rozbudową firmy poszukujemy osób na stanowisko:

LIKWIDATOR / RZECZOZNAWCA SZKÓD W SERWISIE BLACHARSKO-LAKIERNICZYM
Likwidator / rzeczoznawca szkód komunikacyjnych w serwisie samochodowym zajmuje się dokumentacją merytoryczną i techniczną związaną ze szkodami, komunikacją z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz klientem poprzez e-mail/telefon. Przygotowuje i przekazuje niezbędną dokumentację do Towarzystw Ubezpieczeniowych. Przygotowuje i weryfikuje kosztorysy napraw wykonane w systemach eksperckich AUDATEX/Eurotax/DAT.

Wymagania:
  • studia wyższe (mile widziane techniczne)
  • biegła obsługa komputera
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych,
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość oprogramowania do wykonywania kalkulacji AUDATEX albo EUROTAX / DAT będzie dodatkowym atutem
- ukończone szkolenia z zakresu wykonywania kalkulacji napraw, wiedzy technicznej

Obowiązki:
  • przygotowywanie dokumentacji oraz pism do Towarzystw Ubezpieczeniowych
  • komunikacja z klientem oraz Towarzystwami Ubezpieczeniowymi poprzez kontakt osobisty/e-mail/telefon/SMS,
  • sporządzanie kosztorysów / kalkulacji w systemie AUDATEX lub inny
  • weryfikowanie kosztorysów w AUDATEX/EUROTAX/DAT

Oferujemy:

stałą pracę na pełen etat,
miłą atmosferę, dobre warunki finansowe,
szkolenia z uzyskaniem certyfikatów branży motoryzacyjnej m.in. AUDATEX Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail w tytule wpisując: "LIKWIDATOR"