Likwidator Szkód Klientów Detalicznych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Administracja,
Finanse
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 miesięcy temu

Główne zadania na stanowisku:
  • analiza dokumentacji niezbędnej dla oceny zasadności i weryfikacji roszczeń,
  • współpraca z klientami oraz podmiotami zewnętrznymi,
  • obsługa telefoniczna klientów, których jest się opiekunem/likwidatorem szkody,
  • budowanie relacji z klientami - indywidualne podejście do klienta,
  • raportowanie wyników.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego - mile widziane kierunki ekonomiczne, techniczne, prawnicze,
  • łatwości w nawiązywaniu relacji z klientami,
  • umiejętności podejmowania decyzji,
  • bardzo dobrej organizacji pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialnej postawy i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • doświadczenie w merytorycznej lub technicznej likwidacji szkód będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • umowę o pracę w renomowanej, międzynarodowej korporacji,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w kierunku eksperckim (w obszarze likwidacji szkód komunikacyjnych lub majątkowych),
  • pracę w młodym, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • pakiet benefitów: w tym dofinansowania obiadów, bezpłatna siłownia i wiele innych.

    • Numer ogłoszenia: 62441805
    • Data wyróżnienia: 24 kwietnia 2019
    • Data wprowadzenia: 10 kwietnia 2019
    • Aktualizacja: 24 kwietnia 2019
    • Wyświetleń: 2 832
    • Wyświetleń na liście: 206 027