Likwidator Szkód Klientów Detalicznych

Aktualizacja: 11 dni temu

Główne zadania na stanowisku:
  • analiza dokumentacji niezbędnej dla oceny zasadności i weryfikacji roszczeń,
  • współpraca z klientami oraz podmiotami zewnętrznymi,
  • obsługa telefoniczna klientów, których jest się opiekunem/likwidatorem szkody,
  • budowanie relacji z klientami - indywidualne podejście do klienta,
  • raportowanie wyników.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego - mile widziane kierunki ekonomiczne, techniczne, prawnicze,
  • łatwości w nawiązywaniu relacji z klientami,
  • umiejętności podejmowania decyzji,
  • bardzo dobrej organizacji pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialnej postawy i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • doświadczenie w merytorycznej lub technicznej likwidacji szkód będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • umowę o pracę w renomowanej, międzynarodowej korporacji,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w kierunku eksperckim (w obszarze likwidacji szkód komunikacyjnych lub majątkowych),
  • pracę w młodym, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • pakiet benefitów: w tym dofinansowania obiadów, bezpłatna siłownia i wiele innych.

    Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

    Ogłoszenie premium
    Aktualizacja: 3 dni temu
    Aktualizacja: 2 dni temu
    Wydrukuj to ogłoszenie
    Poleć znajomemu
    Podziel się na Facebooku
    Adres
    Gdańsk Jelitkowo
    Jelitkowska
    Wymiar pracy
    Cały etat
    Ważne jeszcze 19 dni (do 10.05.2019)
    Więcej parametrów
    Rodzaj umowy
    Umowa o pracę
    Branża / kategoria
    Administracja,
    Finanse / Bankowość
    Poziom stanowiska
    Specjalista
    Stacjonarna
    Zobacz dane kontaktowe
    Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.
    Miasto
    Sopot
    Ulica i nr
    Hestii 1
    NIP
    585-000-16-90

    Profil pracodawcy

    Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało 28 lat temu i w warunkach wolnorynkowej gospodarki rozwinęło się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce. ERGO Hestia wielokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju...

    Zobacz profil employer_photo
    • Numer ogłoszenia: 62441805
    • Data wyróżnienia: 10 kwietnia 2019
    • Data wprowadzenia: 10 kwietnia 2019
    • Aktualizacja: 18 kwietnia 2019
    • Wyświetleń: 985
    • Wyświetleń na liście: 65 044