Likwidator szkód odszkodowawczych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Ubezpieczenia,
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 miesięcy temu

Kancelaria Victoria Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: 81-350 Gdynia, Plac Kaszubski 8/102 (Gdyńskie Centrum Biznesu).

Obowiązki:
- analiza informacji o szkodzie,
- ustalenie zakresu odpowiedzialności,
- ustalenie roszczeń odszkodowawczych,
- opracowywanie pism w procesie likwidacji szkody,
- telefoniczny kontakt z klientem,

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- wyższe wykształcenie,
- znajomość przepisów prawa w procesie likwidacji szkody,
- samodzielność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- pakiet zdrowotny,
- dobra atmosfera, pozytywne emocje i wzajemną motywację.

Informacje o firmie
Kancelaria Victoria Sp. z o.o.- nasi pracownicy uśmiechają się idąc do pracy, lubią się nawzajem i potrafią sobie pomagać.

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora- Kancelaria Victoria Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na aplikowane stanowisko pracy.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62819550
  • Data wyróżnienia: 28 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 26 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 28 lutego 2020
  • Wyświetleń: 2 721
  • Wyświetleń na liście: 64 422