Logopeda/ neurologopeda Gdynia Orłowo (Nowe Orłowo)

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
6400 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka medyczna,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Dołącz do naszego zespołu!
Ze względu na prężny rozwój poszukujemy logopedy/ neurologopedy do pracy w jednym z naszych nowych gabinetów w Gdyni Orłowie (osiedle Nowe Orłowo).

Zadania logopedy/ neurologopedy:
- realizacja planu terapii,
- utrzymywanie pozytywnych relacji z pacjentami oraz ich rodzinami,
- współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Dlaczego warto współpracować z CDiTN?
- otrzymujesz pełne wsparcie merytoryczne oraz organizacyjne,
- korzystasz z wewnętrznych szkoleń,
- korzystasz z finansowania szkoleń zewnętrznych,
- możesz zwiększać swoje wynagrodzenie dzięki systemowi premiowemu,
- od początku współpracy znasz swoją ścieżkę rozwoju zawodowego oraz plan podwyżek na najbliższe lata,
- zyskujesz gwarancję kompletu pacjentów w swoim grafiku zgodnie z Twoimi oczekiwania,
- zyskujesz korzyści, płynące z umowy między CDiTN a pacjentem,
- otrzymujesz dostęp do naszych materiałów terapeutycznych i gabinetów,
- ustalasz z nami indywidualne warunki współpracy w zależności od wiedzy i doświadczenia,
- masz szansę na intensywny rozwój i możliwość pracy z pacjentami z różnymi rodzajami zaburzeń mowy i komunikacji,
- korzystasz z auta służbowego/ otrzymujesz zwrot kosztów za użytkowanie samochodu prywatnego (w przypadku osób, dojeżdżających do pacjentów).

Jeśli jesteś osobą: KOMUNIKATYWNĄ, PRACOWITĄ, OTWARTĄ, PRZYJAZNĄ i ELASTYCZNĄ...

...wyślij swoje CV na nasz adres mailowy: k...@cditn.pl wyświetl e-mail
Informacje o firmie
Jesteśmy zespołem logopedów, neurologopedów i logopedów wczesnej interwencji, którzy pomagają pacjentom zarówno w gabinetach, on-line, jak również dojeżdżają do chorego pod wskazany adres.

Aktualizacja: 01.06.2023