Logopeda w szkole podstawowej

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania:
Logopeda w Niepublicznej Szkole Podstawowej. Wykształcenie kierunkowe wyższe. Doświadczenie w pracy z dziećmi w szkole. Komunikatywność i kreatywność. Wysoka kultura osobista. Dodatkowe kursy i szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem mile widziane.
Dyspozycyjność w godzinach działania placówki, mobilność.

Obowiązki:
Prowadzenie zajęć z logopedii, organizacja zajęć dzieci. Kontakty z rodzicami w tym udział w zebraniach i konsultacjach. Prowadzenie dokumentacji związanej z zajmowanym stanowiskiem. 

Oferujemy:
Praca w doświadczonym zespole w nowoczesnej szkole. Duża swoboda kształtowania programu terapii w porozumieniu z dyrekcją placówki.  Praca od października 2020.
Wymiar zajęć - 5-6 godzin tygodniowo z dogodnym ułożeniem planu.

CV oraz LM proszę przesłać na podanego w kontakcie maila.
Informacje o firmie

www.happykidsosowa.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Happy Kids Osowa s.c., Oriona 1, 80-299 Gdańsk, NIP 5842701881, na potrzeby rekrutacji na stanowisko z ogłoszenia. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Happy Kids Osowa s.c., adres j.w.. Happy Kids Osowa powołała Inspektora Ochrony Danych dane kontaktowe: adres korespondencyjny: Oriona 1, 80-299 Gdańsk, e-mail: administrator@happykidsosowa.pl.
_________________________________________________________________________________
Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 60 dni. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63835523
  • Data wyróżnienia: 19 października 2020
  • Data wprowadzenia: 19 października 2020
  • Aktualizacja: 8 listopada 2020
  • Wyświetleń: 806
  • Wyświetleń na liście: 13 030