Magazynier - Gdańsk Osowa - od zaraz!

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Magazynier
Miejsce pracy: Gdańsk Osowa
Zapewniamy transport z bliskich okolic.

Obowiązki:
  • Załadowywanie i rozładowywanie asortymentu
  • Ocena jakościowa oraz ilościowa asortymentu po zwrocie z budowy
Wymagania:
  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • Chęć nawiązania dłuższej współpracy
  • Odpowiedzialność oraz dokładność
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – jesteśmy otwarci na propozycje!
  • Pracę zmianową
  • Pomoc zespołu oraz kierownika w codziennych obowiązkach
  • Firmową odzież roboczą.
Jesteś zainteresowany?

Aktualizacja: 29.08.2023