Magazynier kierowca

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 500
Wynagrodzenie brutto (do)
3 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna,
Magazynowanie,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.
Magazynier
Miejsce pracy: Gdańsk Letnica
Opis stanowiska:
  • prace rozładunkowe i załadunkowe wykonywane ręcznie lub przy pomocy mechanicznych urządzeń, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami;
  • kompletowanie zamówień
  • sprawdzanie zgodności dostaw materiałów pod względem ilościowym i jakościowym;
  • przygotowanie materiału do wysyłki do klientów oraz jego odpowiednie zabezpieczenie, zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • właściwe rozlokowanie towarów magazynowych;
  • udział w inwentaryzacji w firmie
  • dbałość o porządek w magazynie
Wymagania:
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie średnie
  • znajomość obsługi komputera
  • obsługa i uprawnienia na wózek widłowy ( lub chęć szybkiego wyrobienia - firma może pokryć koszty kursu)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku ( bez doświadczenia też zapraszamy )
  • umiejętność obsługi terminali kodów kreskowych - mile widziane;
Informacje o firmie
ATRIUM
IKONOS

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63100493
  • Data wprowadzenia: 12 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 367
  • Wyświetleń na liście: 5 346