Magazynier - kierowca z kategorią C

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Łańcuch dostaw
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 27 dni temu

Do naszego magazynu w Gdańsku - Nowym Porcie poszukujemy od zaraz osoby do pracy jako MAGAZYNIER - KIEROWCA

Obowiązki:

- kompletowanie zamówień
- przyjmowanie i sprawdzanie dostaw
- prace magazynowe (inwentaryzacje, dbanie o porządek na magazynie)
- dokonywanie kontroli ilościowej i jakościowej przyjmowanego towaru
- dostarczanie towaru do klienta

Wymagania:

- doświadczenie w pracy fizycznej
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy pod presją czasu
- dokładność i rzetelność
- umiejętność pracy w zespole
- podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie
- dobra organizacja czasu pracy
- prawo jazdy kat. B, inne kategorie mile widziane

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat

- pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o wysyłanie CV ZE ZDJĘCIEM na podany adres mailowy.

Informacje o firmie
Baltona Shipchandlers – kultowa marka Baltony, od której rozpoczęła się działalność i historia Grupy Baltona, powstała na potrzeby zaopatrywania statków w towary spożywcze, przemysłowe, hotelowo-gospodarcze oraz techniczne zarówno krajowych jak i zagranicznych producentów. Od 1946 roku zaopatruje statki w polskich i zagranicznych portach morskich oferując najwyższą jakość produktów spożywczych oraz wyposażenie techniczne, współpracując z siecią sprawdzonych dostawców.
Strona www: www.baltona-ship.pl

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62321592
  • Data wyróżnienia: 21 października 2019
  • Data wprowadzenia: 28 lutego 2019
  • Aktualizacja: 21 października 2019
  • Wyświetleń: 1 978
  • Wyświetleń na liście: 45 845