Magazynier / Kontroler Dostaw

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Przez 28 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych inżynierów.
Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami tj. Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.
Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Do naszych lokalizacji w Małkowie k. Żukowa oraz Gdyni
Opis stanowiska
  • Praca w magazynie firmy Rockfin Sp. z o.o.
  • Kontrola ilościowa i jakościowa towaru zgodnie z wytycznymi
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru oraz jego identyfikacja
  • Kompletacja elementów projektowych zgodnie z wykazem
  • Współpraca z innymi działami tj. produkcja, zakupy, jakość
  • Bieżąca kontrola zapasów magazynowych oraz ich uzupełnianie
  • Przygotowywanie asortymentu do wysyłki
  • Zabezpieczanie materiałów przed zniszczeniem, uszkodzeniem, skorodowaniem i zanieczyszczeniem
Wymagania
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym
  • Uprawnienia na wózki widłowe i praktyczna umiejętność ich obsługi
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres r...@rockf... Wyświetl e-mail
Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62916170
  • Data wprowadzenia: 30 września 2019
  • Wyświetleń: 161
  • Wyświetleń na liście: 2 411