Magazynier - Magazyn Wyrobów Gotowych

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 14 dni temu

                                     „Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest”
Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając 30 lat doświadczenia służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić na przeciw ich potrzebom.
Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać.
Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania.
W związku z tym poszukujemy osób na stanowisko:

                                     Magazynier - Magazyn Wyrobów Gotowych

Miejsce pracy: Czaple, k. Gdańska

Główne zadania:
  • kompletowanie towarów do wysyłki z użyciem systemu WMS,
  • przygotowywanie dokumentów WZ i listów przewozowych,
  • prawidłowa realizacja dostaw towarów do odbiorców zgodnie z dokumentacją,
  • rozładunek i przyjęcie dostaw towarów,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

 Wymagania:
  • umiejętność obsługi wózków widłowych,
  • brak przeciwskazań do pracy powyżej 3 metrów,
  • sprawna obsługa komputera,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

 Oferujemy:
  • pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport/ Medicover Sport,
  • możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną.
Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
[ukryte]
lub kontakt telefoniczny:
+48  [ukryte] nbsp;

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64509924
  • Data wyróżnienia: 07.11.2021
  • Data wprowadzenia: 04.10.2021
  • Aktualizacja: 16.11.2021