Magazynier- montażysta

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Zakres obowiązków
  • organizowanie pracy zgodnie z przepisami bhp i przeciwpożarowymi
  • przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie  nad ich odbiorem technicznym (jakościowym), sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia
  • rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie, zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą, stosowanie odpowiednich zabiegów konserwacyjnych i naprawczych, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
  • wydawanie materiałów na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów rozchodowych
  • prowadzenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanów zapasów (ilościowej ewidencji  magazynowej)
  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych
  • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym
  • rozliczanie się z powierzonego majątku na podstawie inwentaryzacji
  • montaż i transport grup produktowych TLC
Od kandydatów oczekujemy
  • prawo jazdy kat. B
  • zdolności manualne
  • uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)
  • samodzielność i zaangażowanie
  • umiejętność  pracy w zespole
Oferujemy
  • pracę w stabilnej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia do pracy
Osoby zainteresowane przedstawionymi wyzwaniami oraz spełniające powyższe oczekiwania zapraszamy do przesłania aplikacji na adres w...@tlcre... Wyświetl e-mail

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TLC Rental Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzam się na przetwarzanie przez Pracodawcę moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informacje o firmie

TLC Rental to lider w wynajmie i sprzedaży tymczasowych systemów ogrodzeniowych, systemów zabezpieczeń krawędzi oraz schodów tymczasowych ze skandynawskim doświadczeniem, obsługujący największe inwestycje budowlane. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która nieustanie udoskonala swoje produkty i rozszerza dostępne rozwiązania w oparciu o najnowocześniejszą technologię i potrzeby klienta. Rozwój oferty rynkowej z powodzeniem przekłada się na rozrost firmy i owocuje powstawaniem nowych oddziałów oraz miejsc pracy.
TLC Rental to idealne miejsce dla tych, którzy otwarcie podchodzą do zmian,  aktywnie angażują się w rozwój firmy i z optymizmem patrzą na problemy traktując je jako wyzwania.
Jeśli pragniesz doskonalić umiejętności i rozwijać swoje  zainteresowania, podchodzisz z pasją do wyznaczonych celów – Czekamy właśnie na Ciebie!

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną: Klauzula Informacyjna dla osób ubiegających się o zatrudnienie w Spółce TLC Rental Sp. z o.o. Administratorem wszelkich niezbędnych danych pozyskanych od potencjalnych pracowników w procesie rekrutacji jest TLC Rental Sp. z o.o.Spółka TLC Rental jako administrator przetwarza dane osób ubiegających się o zatrudnienie na wszelkich stanowiskach, które zostały spółce przekazane wszelkimi przyjętymi kanałami rekrutacji oraz w trakcie całego procesu rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych przez administratora są przepisy obowiązującego prawa, przede wszystkim art. 22 §1 k.p., a także inne aktów wykonawcze, a w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach oraz w zakresie przyszłych rekrutacji, wyrażona przez Państwa zgoda.W związku z rekrutacją spółka może przetwarzać następujące dane: a) dane identyfikacyjne; b) dane teleadresowe; c) dane dotyczące wykształcenia; d) dane dotyczące umiejętności i dotychczasowego zatrudnienia; e) dane dotyczące uprawień; f) inne dane niezbędne dla procesu rekrutacji;Dane pozyskane przez spółkę w trakcie procesu rekrutacji przetwarzane są w następujących celach: a) rozpatrzenie kandydatury potencjalnego pracownika na określone stanowisko oferowane przez spółkę; b) realizacja procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji; c) realizacja uprawnień do obrony przez ewentualnymi roszczeniami, a także w celu ew. kierowania roszczeń.Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji i nawiązania ewentualnej dalszej współpracy. Dane pozyskane na etapie rekrutacji będą przetwarzane w powyższych celach przez okres trwania procesu rekrutacyjnego lub przyszłych rekrutacji, a następnie do chwili upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Spółka zastrzega sobie prawo do przekazywania danych przetwarzanych w związku z procesem rekrutacji współpracującym z nią podmiotom wspierającym proces rekrutacji, a także podmiotom świadczącym na jej rzecz usługi IT oraz inne niezbędne usługi o charakterze niezbędnym dla funkcjonowania przedsiębiorstwa.Spółka nie przekazuje danych uzyskanych w procesie rekrutacji poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Na zasadach określonych obowiązującymi przepisami przysługują Państwu następujące prawa związane z przekazanymi spółce w procesie rekrutacji danymi:a) prawo dostępu do danych; b) prawo zażądania sprostowania danych, ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania (skorzystanie z niniejszego uprawienia może pociągnąć za sobą konieczność przedwczesnego zakończenia procesu rekrutacji); c) prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (skorzystanie z niniejszego uprawienia może pociągnąć za sobą konieczność przedwczesnego zakończenia procesu rekrutacji); d) prawo przenoszenia danych do innego administratora (jedynie w zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umowy lub Państwa zgoda). Jeżeli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody, mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. We wszelkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych, w szczególności korzystania z przysługujących Państwu praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych, możecie Państwo kontaktować się z nami poprzez: a) adres email: info@tlcrental.pl b) telefonicznie pod numerem: +48 734 140 140 c) pisemnie na adres:05-806 Sokołów, ul. Rodzinna 38A d) osobiście – po wcześniejszym ustaleniu spotkania - w siedzibie spółki tj. 05-806 Sokołów, ul. Rodzinna 38APrzysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
TLC Rental
Adres
Gdańsk Kokoszki
Nowatorów 15
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 800
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
  • Numer ogłoszenia: 61600823
  • Data wyróżnienia: 13 czerwca 2018
  • Data wprowadzenia: 13 czerwca 2018
  • Aktualizacja: 14 czerwca 2018
  • Wyświetleń: 338
  • Wyświetleń na liście: 16 339