Magazynier

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

IVECO TNC (www.tnc.iveco.pl)
Stanowisko: Magazynier
Miejsce pracy : Gdańsk

Wymagania:
- zmysł techniczny
- wykształcenie minimum zawodowe
- gotowość pracy na dwie zmiany w godzinach 7-22, soboty 7-15
- dobra organizacja czasu pracy
- prawo jazdy B mile widziane
- obsługa komputera
- skrupulatność

Obowiązki:
- przyjmowanie i kontrolowanie towaru
- rozmieszczenie towaru w magazynie
- przygotowanie dostaw i wydań towaru
- zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów
- pilnowanie obiegu dokumentów

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie, umowę o pracę na cały etat
- bardzo dobre warunki pracy
- miłą atmosferę
- możliwość rozwoju
- pakiet szkoleń
- opiekę współpracownika w okresie "wdrożenia w obowiązki"

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać na adres i...@iveco... Wyświetl e-mail .

W temacie e-mail prosimy podać nazwę stanowiska - MAGAZYNIER

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TRUCK NORD CENTER SP. Z O.O. ul. Jabłoniowa 54 80-175 Gdańsk. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Magazyniera. Podaje Pan/Pani swoje dane dobrowolnie jednocześnie godząc się na ich przetwarzanie. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62261008
  • Data wyróżnienia: 13 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 7 lutego 2019
  • Aktualizacja: 7 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 614
  • Wyświetleń na liście: 11 767