Magazynier

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

WE CAN DO IT to firma dynamicznie rozwijająca się w branży HR (rekrutacja i leasing pracowniczy). Rekrutujemy personel dla najlepszych firm na świecie. Naszych pracowników można znaleźć we Włoszech, Niemczech, Anglii i Skandynawii.
Dla naszych kontrahentów z Polski poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów z wielu branży. Zatrudniamy również obywateli Europy wschodniej: Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Rosji, Gruzji i Armenii. Nasza firma jest zarejestrowana w rejestrze podmiotów gospodarczych jako agencja pracy pod numerem 11686.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko magazyniera z czynnymi uprawnieniami na wózek widłowy, miejsce pracy: Gdańsk.

Wymagania:

Wytrzymałość fizyczna
Uczciwość, chęć do pracy
Czynne uprawnienia na wózek widłowy
Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie
13-15 zł za netto
Około 240 godzin pracy miesięcznie (także nocne zmiany)
Dokumenty wymagane do legalnego zatrudnienia
Ubezpieczenie
Wypłata na czas
Pomoc koordynatora 24/7
Pozwolenie wojewódzkie, pomoc w uzyskaniu karty pobytu.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą – prosimy o kontakt po numerem telefonu / viber + 485377... Wyświetl numer 68 Renata.

WE CAN DO HR - это компания, динамично развивающаяся в отрасли HR (рекрутинг и лизинг персонала). Мы рекрутируем и предоставляем персонал для самых лучших компаний в мире. Наших сотрудников можно найти в Италии, Германии, Англии или Скандинавии.
Для клиентов с Польши мы ищем квалифицированных специалистов любой сферы деятельности. Также мы трудоустраиваем граждан с Украины, Белоруссии, Грузии, России, Армении и Армении. Наша компания зарегистрирована в реестре субъектов хозяйственной деятельности как кадровое агентство под номером 11686.

Бесплатная вакансия! Фирма We Can Do It в город Гданск ищет работника на склад с допуском на управление погрузчиком.

Требования:

допуск на управление погрузчиком
Физическая выносливость
Честность, желание работать
польский язык на разговорном уровне

Предлагаем:

Стабильное трудоустройство
13-15 зл netto в час
около 240 рабочих часов в месяц (есть ночные смены)
Необходимые документы для легальной работы бесплатно
Страховка
Своевременная оплата труда
Помощь координатора 24/7
Воеводское разрешение, помощь в оформлении документов на карту побыта.

Если вы заинтересованные звоните на номер/ вайбер  + 485377... Wyświetl numer 68 Рената
WE CAN DO IT to firma dynamicznie rozwijająca się w branży HR (rekrutacja i leasing

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca
1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62951103
  • Data wyróżnienia: 14 października 2019
  • Data wprowadzenia: 14 października 2019
  • Aktualizacja: 25 października 2019
  • Wyświetleń: 364
  • Wyświetleń na liście: 7 885