Magazynier

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Łańcuch dostaw,
Produkcja / Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: MGKR/05/19

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier -pon-pt: jedna zmiana

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera,
  • Znajomość programu Microsoft Office,
  • Obsługa komputerowych programów magazynowych,
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • Rzetelność i sumienność w wykonywanej pracy.

Obowiązki:
  • Prace magazynowe,
  • Obsługiwanie wózka widłowego,
  • Transportowanie materiałów,
  • Rozmieszczanie towarów zgodnie z przyjętymi normami.
  • Praca na systemie magazynowym.

Oferujemy:
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Bogaty pakiet benefitów - premie roczne, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie dodatkowe,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednej zmiany.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym MGKR/11/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Zatrudnienia 10554.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym MGKR/05/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem .
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62951237
  • Data wyróżnienia: 14 października 2019
  • Data wprowadzenia: 14 października 2019
  • Aktualizacja: 16 października 2019
  • Wyświetleń: 935
  • Wyświetleń na liście: 17 742