Magazynier

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 28 dni temu

Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Magazynier

Miejsce wykonywania pracy: Pruszcz Gdański

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie,
- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- Znajomość branży elektrycznej,
- Umiejętność operowania wózkiem widłowym,
- Umiejętność organizowania  i wysyłania materiałów elektrycznych w kraju i za granicą,
- Umiejętność poruszania się w handlu zagranicznym,
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
- Samodzielna i dobra organizacja własnej pracy,
- Prawo jazdy kat B

Obowiązki:
- Przygotowywanie materiałów, narzędzi do wysyłki,
- Kontrola faktur,
- Prowadzenie magazynu,
- Przyjmowanie dostaw do magazynu

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
- Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku  8h/dziennie,
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o wysyłanie aktualnego CV na adres e-mail: r...@prawo... Wyświetl e-mail   z dopiskiem: Magazynier lub kontakt telefoniczny: 516569... Wyświetl numer od pon.-pt. w godzinach 8.00-15.00

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
  • Numer ogłoszenia: 62958739
  • Data wprowadzenia: 17 października 2019
  • Wyświetleń: 57
  • Wyświetleń na liście: 1 715