Magazynier

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 10 dni temu

Santi Diving – lider i właściciel światowej, renomowanej marki w branży nurkowej, producent sprzętu i odzieży związanej z nurkowaniem zaprasza do współpracy. Obecnie poszukujemy osoby na poniższe stanowisko w naszej firmie w Gdyni:
Magazynier

Zadania na stanowisku:
- rozładunek dostarczonych towarów do magazynu i odpowiednie rozmieszczenie
- wydawanie i przyjmowanie towarów
- stała kontrola zapasów magazynowych i zapewnienie zgodności stanów magazynowych w zakresie wyznaczonym przez kierownika magazynu
- utrzymywanie porządku w przestrzeni magazynu
- sporządzanie dokumentacji magazynowej i prowadzenie elektronicznej ewidencji aktualnych stanów magazynowych
- uczestnictwo w inwentaryzacji
- transport komponentów i materiałów na halę produkcyjną

Wymagania:
Osoba której szukamy na to stanowisko powinna cechować się uczciwością i odpowiedzialnością za powierzone zadania, komunikatywnością, samodzielnością i zaangażowaniem w wykonywane obowiązki.

- płynna znajomość obsługi komputera
- doświadczenie w pracy w magazynie
- gotowość do wykonywania prac fizycznych
- znajomość zagadnień związanych z logistyką, odbiorem materiałów i produktów oraz inwentaryzacją
- znajomość obiegu dokumentów magazynowych
- mile widziane jest 2-3 lata doświadczenia w pracy w magazynie

Oferujemy:
- stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie, z ugruntowaną pozycją na rynku krajowym i międzynarodowym
- ciekawą pracę w młodym, zaangażowanym i dynamicznym zespole w ciekawej branży hobbistycznej
- możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych
- pakiet socjalny oraz dodatkowe świadczenia np. bony na święta, wycieczki rodzinne, imprezy integracyjne, porady prawne itp.

Prosimy o przesłanie CV.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62961880
  • Data wyróżnienia: 4 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 18 października 2019
  • Aktualizacja: 5 listopada 2019
  • Wyświetleń: 470
  • Wyświetleń na liście: 4 370