MAGAZYNIER

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Dla naszego Klienta, dużej nowoczesnej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Trąbki Małe
Nr ref.: MGO-12/2019
Zakres obowiązków:
- bieżąca obsługa operacji magazynowych.
Wymagania:
- chęci i motywacja do pracy,
- odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie produkcyjnej
- umowę o pracę
- pracę w godzinach 8-16,
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta – dla osób spełniających oczekiwania klienta
Aplikacje prosimy wysyłać na adres p...@grupa... Wyświetl e-mail w tytule wpisując numer referencyjny MGO-12/2019, lub klikając APLIKUJ.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 691337... Wyświetl numer

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.grupaprogres.pl Nr rej. 5088
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę..

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, email: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych..

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62980527
  • Data wyróżnienia: 20 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 25 października 2019
  • Aktualizacja: 11 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 441
  • Wyświetleń na liście: 10 657