Magazynier

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Co oferujemy?

•    Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie spedycyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
•    Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
•    Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki,
•    Spotkania integracyjne i okolicznościowe,
•    Możliwość przystąpienia do kart sportowych, medycznych oraz ubezpieczenia na życie,
•    Transport dla pracowników z okolic Rumi / Gdyni.

Zakres zadań

•    Obsługa wózków widłowych – wstawianie i wystawianie towaru z regałów wysokiego składu,
•    Kontrola dokumentacji,
•    Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji,
•    Rozładunek oraz załadunek towaru,
•    Obsługa skanerów ręcznych.

Czego oczekujemy?

•    Chęci do pracy i zaangażowania w powierzone obowiązki
•    Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
•    Uprawnień do kierowania wózkiem widłowym oraz gotowość do pracy fizycznej.
•    Znajomość procesów magazynowych,
•    Gotowość do pracy zmianowej (6.00-14.00 / 14.00-22.00)

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63079110
  • Data wyróżnienia: 4 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 4 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 362
  • Wyświetleń na liście: 3 371