Magazynier

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Firma logistyczna ATC Cargo S.A. obsługuje ładunki „door to door” transportem morskim, lotniczym, drogowym bądź z zastosowaniem rozwiązań intermodalnych. Zajmujemy się również obsługą celną, wykonywaniem wymaganych badań, uzyskiwaniem stosownych certyfikatów, magazynowaniem, obsługą portową itp. Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania na miarę ich potrzeb.
Dynamiczny progres realizowanych przez ATC Cargo planów biznesowych oraz długofalowe perspektywy rozwojowe, skłoniły nas do poszukiwania osób na stanowisko:

Magazynier

Co oferujemy?
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie spedycyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki.
  • Spotkania integracyjne i okolicznościowe.
  • Możliwość przystąpienia do kart sportowych, medycznych oraz ubezpieczenia na życie.
  • Transport dla pracowników z okolic Rumi / Gdyni.

Zakres zadań
  • Kontrola dokumentacji.
  • Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji.
  • Rozładunek oraz załadunek towaru, ręczny i przy użyciu wózków.
  • Obsługa skanerów ręcznych.

Czego oczekujemy?
  •  Chęci do pracy i zaangażowania w powierzone obowiązki.
  •  Mile widziane osoby bez doświadczenia, chętne do przyuczenia.
  •  Gotowość do pracy zmianowej (6.00-14.00 / 14.00-22.00).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:
[ukryte]

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę ATC Cargo S.A. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Magazynier. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [ukryte] .

Dodatkowo, jeśli życzą sobie Państwo, aby Państwa kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez administratora danych przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę ATC Cargo S.A. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: odo(at)atc-cargo.pl.
Informacje o firmie

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63460761
  • Data wyróżnienia: 12 sierpnia 2020
  • Data wprowadzenia: 5 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 13 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 3 253
  • Wyświetleń na liście: 65 127