Magazynier

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

 GASTRO FOOD

Istniejemy od 10 lat. Znamy się na warzywach, owocach, sałatach i ziołach jak mało kto. Naszym klientom hurtowym i detalicznym oferujemy doskonały pod względem jakości, wyselekcjonowany ręcznie, a także zaspakajający ich najbardziej oryginalne pomysły kulinarne towar, który dociera do nich na czas.
Jesteśmy właścicielem sklepu internetowego OwoceDoDomu.pl :)

zatrudnimy:
magazyniera

Oferujemy:
- 15 zł. netto/h pracy,
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
- możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
- pracę w zgranym zespole;

Wymagania:
- gotowość do pracy w godzinach pomiędzy 15.00 a 1.00;
- wiedza na temat rodzajów owoców, warzyw, ziół i sałat;
- doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach;
- posiadanie ważnego orzeczenia do celów sanitarno- epidemiologicznych (książeczka sanepidowska);
- dokładność, sumienność, pracowitość;

Obowiązki:
- przygotowanie towaru zgodnie z zamówieniem;
- dbanie o porządek w magazynie.

Jeśli chcesz być członkiem naszego zespołu- prześlij Cv.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) przez Gastro Food Krzysztof Zienkiewicz z siedzibą w Gdyni.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych w ramach prowadzonej przez niego działalności.
INFO: W każdym czasie możesz cofnąć zgodę lub uzyskać potrzebne ci informacje kontaktując się z nami pod adresem podanym jako adres kontaktowy w ogłoszeniu.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63499304
  • Data wyróżnienia: 18 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 19 czerwca 2020
  • Aktualizacja: 18 listopada 2020
  • Wyświetleń: 3 962
  • Wyświetleń na liście: 129 309