Magazynier

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (od)
21
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 dni temu

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Magazyniera
Miejsce pracy: Kowale/Bąkowo k. Gdańska

Twoje zadania:

- załadunek i rozładunek towarów,
- kompletacja zamówień,
- rozłożenie produktów oraz poprawne wydanie z magazynu,
- prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Wymagania:

- gotowość do pracy w godzinach: 6:00-12:00, 6:00-10:00
- dobra kondycja fizyczna,
- umiejętność pracy w zespole,
- mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej,
- dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi skanera.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- dofinansowanie do karty sportowej oraz programów sportowych,
- program grupowego ubezpieczenia na życie,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- przyjemną atmosferę w pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.

Informacje o firmie

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Aktualizacja: 18 dni temu
Ogłoszenie standardowe
avatar

RTV EURO AGD

502717... Wyświetl numer
r...@euro.... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Kowale
Magazynowa 7
Ważne jeszcze 11 dni (do 30.01.2021)
  • Numer ogłoszenia: 63823000
  • Data wyróżnienia: 15 stycznia 2021
  • Data wprowadzenia: 14 października 2020
  • Aktualizacja: 31 grudnia 2020
  • Wyświetleń: 2 120
  • Wyświetleń na liście: 22 093
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS