Magazynier

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 miesiące temuWymagania:
- doświadczenie przy kompletacji zamówień w branży owocowo- warzywnej,
- praca w godz.15.00- 22.00 w środę, czwartek, piątek oraz w godz.16.00- 22.00 w niedzielę,
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Obowiązki:
- kompletowanie zamówień,
- układanie towarów,
- prace porządkowe.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- deputat owocowo- warzywny,
- pracę w zaangażowanym zespole.
 
Informacje o firmie

GASTRO FOOD to hurtownia owocowo- warzywna, mieszcząca się na RENK-u w Gdańsku. Istniejemy od ponad 11 lat. Znamy się na warzywach, owocach, sałatach i ziołach jak mało kto. Jesteśmy ich bezpośrednim importerem. Zaopatrujemy się również u lokalnych dostawców. Nasz towar oferujemy Klientom hurtowym, detalicznym oraz gastronomicznym. Najważniejsza jest dla nas jakość produktów i terminowość serwisu, czyli zadowolenie Klientów.
fb.me/@GastroFoodGdansk

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przez Gastro Food Krzysztof Zienkiewicz z siedzibą w Gdyni.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych w ramach prowadzonej przez niego działalności.
INFO: W każdym czasie możesz cofnąć zgodę lub uzyskać potrzebne ci informacje kontaktując się z nami pod adresem podanym w ogłoszeniu, jako adres kontaktowy.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64263492
  • Data wyróżnienia: 30.05.2022
  • Data wprowadzenia: 10.05.2021
  • Aktualizacja: 30.05.2022