Magazynier

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

MAGAZYNIER - GDYNIA

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rodzinnej firmie o polskim kapitale
  • solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • jasno określone ścieżki rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe
  • niezbędne narzędzia pracy
Zadania
  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
  • załadunki i rozładunki dostaw
  • dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów i porządek na magazynie
  • zachowywanie czystości i porządku w miejscu pracy
Oczekujemy
  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • operatywności, rzetelności i dokładności
Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
Informacje o firmie
ASAJ - ELEKTROTECHNIKA. POLSKA SIEĆ HANDLOWA

Jesteśmy polską firmą rodzinną z branży elektrotechnicznej, działającą na krajowym rynku dystrybucyjnym od 1990 roku. Posiadamy szeroką sieć sprzedaży: stacjonarnej oraz mobilnej o zasięgu ogólnopolskim, a także profesjonalną platformę internetową www.asaj.pl. Łącznie zatrudniamy ponad 300 pracowników, ekspertów w swoich dziedzinach. Stawiamy na rozwój naszej kadry, dlatego priorytetem są u nas awanse wewnętrzne oparte na ścieżkach kariery i systemie szkoleń. Dofinansowujemy pracownikom kursy oraz studia, aby podnosili swoje kwalifikacje. Opiekujemy się każdym nowym pracownikiem na wszystkich etapach wdrożenia w firmie. Szukamy osób ambitnych, pracowitych i rzetelnych.
Jeśli posiadasz te cechy, nie zwlekaj - prześlij do nas swoje CV.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64396300
  • Data wprowadzenia: 27 lipca 2021
  • Aktualizacja: 27 lipca 2021
  • Wyświetleń: 268
  • Wyświetleń na liście: 1 844