Magazynier

Ogłoszenie maxi
Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
33 - 33
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 8 dni temu

W związku z rozwojem, firma poszukuje osoby do pracy w magazynie na stanowisku magazynier.

Miejsce pracy: Gdańsk,Kowale ul. Magnacka

Obowiązki na tym stanowisku:
  • Przyjmowanie dostaw i ich kontrola z uwzględnieniem jakościowym i ilościowym;
  • Kompletacja zamówień na wysyłki oraz przygotowanie wysyłki według standardu firmy;
  • Właściwe przechowywanie i składowanie towarów;
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej;
  • Obsługiwanie urządzeń magazynowych;
  • Dbałość o porządek na magazynie i na terenie przyległym;
Nasze wymagania;
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziane doświadczenie w branży magazynowej oraz uprawnienia UDT;
  • Znajomość programów magazynowych jest atutem;
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B
  • Samodzielność, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością uzyskania umowy o pracę po okresie próbnym;
  • Szkolenia wewnętrzne dla pracowników;
  • System jednozmianowy;
  • Zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie;
  • Zapewniamy podstawową odzież roboczą

Informacje o firmie
Rekrutacja do firmy Trident BMC specjalizującej się w realizacji projektów dla przemysłu morskiego

zobacz klauzulę