Magazynier

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zakres obowiązków: 
 • Rozładunek dostaw i ich prawidłowe rozmieszczanie w strefie magazynowania
 • Terminowe przyjmowanie komponentów, materiałów oraz wyrobów gotowych do magazynu, weryfikacja ilościowa; zatwierdzanie dowodów przyjęcia;
 • Rozmieszczenie i odłożenie towaru na finalną lokalizację w magazynie; zabezpieczenie przed zniszczeniem i kradzieżą;
 • Kompletowanie komponentów i materiałów na produkcję oraz wyrobów gotowych do obszaru wysyłek w uzgodniony sposób
 • Prowadzenie ewidencji ruchu magazynowego na przenośnym terminalu skanującym w systemie ERP
 • Wykonywanie wszelkich zadań z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa, higieny pracy oraz ochrony środowiska; prawidłowe posługiwanie się sprzętem ochrony osobistej.
 • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
 • Załadunek wyrobów gotowych
Wymagania:   
 • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
 • Ważne uprawnienia do obsługi wózków widłowych
 • Dokładność i rzetelność
 • Odpowiedzialność za powierzony zakres obowiązków
Oferujemy:
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • szkolenia wstępne oraz wdrożeniowe ERP,
 • przyjazną atmosferę i wspierające relacje
 • pyszną kawę/herbatę i owoce na koszt firmy.
Informacje o firmie

Rewolucja już się zaczęła, dołącz do jej współtworzenia razem z Enelion!
 
Enelion powstał, aby wspomóc ogólnoświatową rewolucję elektromobilności. Naszą misją jest stworzenie globalnej firmy wspierającej społeczności zaangażowane w transformację energetyczną.
Chcemy to osiągnąć dostarczając innowacyjne rozwiązania umożliwiające w najbardziej przyjazny sposób korzystanie z zielonej energii. Dlatego dostarczamy łatwe w instalacji i przyjazne dla użytkownika urządzenia oraz oprogramowanie, które pozwalają na pełną kontrolę, magazynowanie i dzielenie się energią.
 
Jak będzie wyglądał proces rekrutacji?
 
Spotykamy się w miejscu pracy i poznajemy :)
 
Już od samego początku gwarantujemy Ci doświadczenie naszej organizacji. Jesteśmy prawdziwi, bardzo Ciebie ciekawi i empatyczni.
 
Informacje o Twoim statusie w rekrutacji będą przekazywane Tobie na bieżąco. Nie zostaniesz bez odpowiedzi. 
 
W przypadku wyboru Twojej kandydatury, gwarantujemy Ci płynne wprowadzenie do organizacji (onboarding).
 
Zapraszamy!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ENELION sp. z o.o. z siedzibą w: Pana Tadeusza 50, 80-123 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rodo@enelion.pl. Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: rodo@enelion.pl.
zobacz klauzulę
 • Numer ogłoszenia: 64995289
 • Data wyróżnienia: 30.09.2022
 • Data wprowadzenia: 07.09.2022