Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków :

  • Rozładunki i załadunki towarów, transport towarów na terenie magazynu za pomocą odpowiedniego sprzętu,
  • Przygotowanie i kompletowanie towarów do wysyłki – zgodnie z zamówieniem klientów,
  • Przyjmowanie dostaw na magazyn,
  • Utrzymanie porządku na magazynie,
  • Kontrola terminów przydatności do spożycia,
  • Udział w inwentaryzacjach.

Nasze wymagania :

  • Umiejętność pracy w oparciu o procedury, instrukcje pracy, instrukcje BHP oraz politykę jakości,
  • Samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • Dyspozycyjność, uczciwość, zaangażowanie.
  • Mile widzIane prawo jazdy oraz umiejętność obsługi wózków widłowych

To oferujemy :

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1 zmianowym
  • Wolne weekendy
  • Rabat pracowniczy na nasze produkty
  • Kawę i herbatę dostępną w naszej kuchni
  • Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Informacje o firmie

Granlan sp. z o.o. jest importerem, eksporterem i dystrybutorem serów oraz produktów nabiałowych działającym na rynku od ponad 25 lat (wcześniej działaliśmy pod nazwą Jagr-Plus).
W biznesie kierujemy się lojalnością i elastycznością, która buduje zaufanie i poczucie bezpieczeństwa w kontaktach handlowych.
Systematycznie pracujemy nad własnym rozwojem dostosowując się do zmieniających się standardów.
Zdobyte przez nas doświadczenie i kontakty procentują stale poszerzającą się ofertą handlową oraz liczbą zadowolonych klientów, wśród których są: hurtownie, sklepy tradycyjne, sieci handlowe, gastronomia oraz B2B.
Z pomocą vansellerów obsługujemy dostawy bezpośrednie na terenie Pomorza.
Dysponujemy wyspecjalizowanym magazynem chłodniczym wysokiego składowania, rozładunek i załadunek odbywa się z zachowaniem łańcucha chłodniczego. Mamy wdrożony certyfikowany system HACCP.

Aktualizacja: 13.04.2023