Magazynier - operator

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie lub chcesz stawiać pierwsze kroki?

Dołącz do zespołu u największego producenta stali w Polsce - jednocześnie będącego największym jej eksporterem i rozpocznij pracę na stanowisku Magazynier.

Oferujemy szkolenie oraz możliwość zdobycia uprawnień do obsługi suwnic w ramach pracy!

Lokalizacja: Gdańsk Kokoszki

oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki i świadczenia ZUS, płatny urlop wypoczynkowy),
  • możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
  • wynagrodzenie podstawowe + comiesięczne premie oraz dodatki,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym – wolne weekendy,
  • możliwość korzystania z programu Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa).
zadania
  • prace magazynowe,
  • obsługa suwnic.
oczekujemy
  • gotowości do pracy zmianowej,
  • umiejętności pracy w grupie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64903673
  • Data wyróżnienia: 05.07.2022
  • Data wprowadzenia: 05.07.2022