Magazynier / Operator wózka widłowego Gdańsk

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od prawie 18 lat. Zespół ponad 200 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Magazynier / Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
·        realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów)
·        przyjmowanie i wydawanie towarów
·        przemieszczanie i rozkładanie towarów
·        dbałość o stan towaru w magazynie
·        obsługa wózka widłowego i jego konserwacja
·        bieżąca kontrola stanów magazynowych

Wymagania:
·        doświadczenie na stanowisku magazyniera lub pokrewne
·        uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
·        sprawność fizyczna
·        umiejętność pracy w zespole
·        uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
·        znajomość podstawowych dokumentów magazynowych

Oferujemy:
·        ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
·        dostęp do szkoleń niezbędnych do wykonywanej pracy
·        możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
·        dobry klimat pracy w młodym, dynamicznym zespole

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64894273
  • Data wyróżnienia: 28.06.2022
  • Data wprowadzenia: 28.06.2022
  • Aktualizacja: 06.07.2022