Magazynier /Operator wózka widłowego

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Magazynier / Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów)
  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • przemieszczanie i rozkładanie towarów
  • dbałość o stan towaru w magazynie
  • obsługa wózka widłowego i jego konserwacja
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera lub pokrewne
  • kurs operatora wózków widłowych
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • znajomość podstawowych dokumentów magazynowych
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dostęp do szkoleń niezbędnych do wykonywanej pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • dobry klimat pracy w młodym, dynamicznym zespole
Informacje o firmie
LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od ponad 17 lat.
Zespół ponad 180 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata.  Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) RODO prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści:

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, przy ul. Hutniczej 16, 81-061 Gdynia, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000902900, NIP: 9581695728, REGON: 381455449, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku).

Informujemy, że otrzymane CV, które nie będą zawierały ww. oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64750789
  • Data wyróżnienia: 15.03.2022
  • Data wprowadzenia: 15.03.2022
  • Aktualizacja: 24.05.2022