Magazynier - pn do pt - 8-16

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: KMB/05/22

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Gdańsk ul. Budowlanych

Zadania:
- prowadzenie operacji magazynowych – rozładunek i załadunek urządzeń gotowych z wykorzystaniem wózków widłowych, wind, ramp i skanerów
- praca z dokumentacją magazynową (system SAP)
- udział w inwentaryzacjach okresowych
- dbanie o porządek w magazynie

Wymagania:
- wykształcenie min średnie
- mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie, nie wymagane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (kurs można z czasem wykonać w firmie)
- sprawność i siła fizyczna
- niekaralność
- szybkość uczenia się, zaangażowanie, chęć uczenia się i wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- stabilne zatrudnienie, od poniedziałku do piątku 8-16, bez pracy nocnej i weekendowej
- bardzo dobre warunki pracy
- bogaty pakiet socjalny
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia, uwzględniające także premie półroczne połączone z systemem oceny pracy
- możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień, w tym do obsługi wózków widłowych
- w firmie Pracodawcy prowadzony jest Pracownicy Program Emerytalny – Pracodawca odprowadza 3,5% składki emerytalnej od wynagrodzenia pracownika, dodatkowo, na jego konto emerytalne w PZU
- możliwość skorzystania z programu dodatkowej opieki medycznej w Medicover, dodatkowego ubezpieczenia grupowego oraz kart sportowych

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:
1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym KMB/05/22 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferta pracy tymczasowej.

Agencja Zatrudnienia nr 10554.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64819037
  • Data wyróżnienia: 04.05.2022
  • Data wprowadzenia: 04.05.2022
  • Aktualizacja: 19.05.2022