MAGAZYNIER. PRACA W KOWALACH.

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta dużej i nowoczesnej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik Magazynowy
Miejsce pracy: Kowale, ul. Magazynowa
Nr ref.: PMK-12/2019

Do obowiązków pracownika należy:
- przyjęcie towaru na magazyn,
- rozmieszczanie produktów na magazynie,
- obsługa magazynu,
- obsługa skanera,
- rozładunek oraz sortowanie towaru.
Od pracowników wymagamy:
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku, praca na III zmiany (6-14, 14-22, 22-6),
- chęci i motywacji do pracy (nie wymagamy doświadczenia),
- gotowości do pracy fizycznej,
- dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
- stałą pracę na pełny etat,
- umowa o pracę,
- premie uznaniowe,
- dodatki za niepalenie,
- benefity: zniżki do sklepów znanych marek,
- dofinansowanie do stołówki,
- transport na trasie Tczew – Pruszcz Gdański (za dodatkową opłatą),
- ubezpieczenie grupowe.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres a...@grupa... Wyświetl e-mail w tytule wpisując numer referencyjny PMK-12/2019, lub klikając w przycisk APLIKUJ.
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 697120... Wyświetl numer .

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Więcej ofert pracy znajduje się na stronie tnij.tcz.pl/?u=bdb467 Nr rej. 5088

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę..

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, email: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych..
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63014224
  • Data wyróżnienia: 20 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 8 listopada 2019
  • Aktualizacja: 11 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 501
  • Wyświetleń na liście: 7 848