Magazynier (praca w Pszczółkach)

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 miesiące temu | Nr ref: KMA/01/22

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Pszczółki
(mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi)
Dla osób nie posiadających doświadczenia oferujemy możliwości doszkolenia i uzyskania uprawnień.

Zadania:
Praca w magazynie wyrobów gotowych. Dowożenie komponentów na teren hali produkcyjnej. Prowadzenie gospodarki magazynowej zgodnie z procedurami wewnętrznymi. Udział w inwentaryzacjach.
Praca w dni powszednie w godzinach 7-15.

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe lub średnie
• doświadczenie w pracy na magazynowej mile widziane, ale pracę mogą podjąć także osoby bez doświadczenia chcące się uczyć i zaangażowane
• uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT mile widziane
• prawo jazdy kat. B
• znajomość obsługi komputera – EXCEL, Word
• dobra organizacja pracy
• rzetelność, skrupulatność, terminowość w realizacji zadań.

Oferujemy:
• umowę o pracę i atrakcyjny pakiet wynagrodzenia oraz socjalny (karty sportowe, dodatkowe ubezpieczenie medyczne, Kasa Pożyczkowa w firmie)
• Pracowniczy Program Emerytalny, w którym Pracodawca odprowadza dodatkowo 3,5% wartości wynagrodzenia brutto Pracownika na jego IKE w PZU
• pracę w dynamicznej firmie, dobrą atmosferę i dobre warunki pracy
• wysoką samodzielność

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:
1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym KMA/01/22 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferta pracy tymczasowej. Agencja Zatrudnienia nr 10554.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64669011
  • Data wprowadzenia: 17.01.2022