Magazynier / Pracownik Działu Zaopatrzenia

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania:
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Rzetelność, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu pracy
  • Samodzielność, zgłaszanie swoich propozycji zmian i pomysłów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaświadczenie o niekaralności
Obowiązki:
  • Wydawanie oraz przyjmowanie narzędzi oraz urządzeń z/na magazyn wraz z prowadzeniem obowiązujących dokumentacji
  • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych
  • Obsługa programu komputerowego magazynowo- narzędziowego
  • Kompletowanie, wydawanie zapotrzebowania do produkcji
  • Kontrola zgodności stanów – przeprowadzanie tzw. inwentaryzacji zasobów
  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynach oraz na terenie firmy
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
Opis dodatkowy

Prosimy o przesyłanie CV w formacie „CV_Nazwisko_Imię.pdf” na adres p...@navy-... Wyświetl e-mail . W tytule maila proszę wpisać np. ,,Magazynier"  Uprzejmie informujemy, że na spotkanie rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.
Informacje o firmie

Navy-San jest obecna na rynku okrętownictwa od prawie 20 lat. Założyciele firmy wywodzą się z Marynarki Wojennej RP, Trójmiejskiej branży stoczniowej, oraz międzynarodowej floty handlowej. Stabilny i wydajny wzrost doprowadził do powstania Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w 2014 roku, a następnie do zajęcia pozycji lidera w branży remontów i wyposażania okrętów i specjalizacji w systemach sanitarnych i HVAC.

Ponad 50 osobowy zespół wykwalifikowanych stoczniowców stanowi silne wsparcie techniczne i konstruktorskie w każdym projekcie. Operując z siedziby w Gdyni, Navy-San oferuje swoje usługi na całym świecie, skupiając się na regionie Morza Bałtyckiego i Północnej Europie.

Zespół pracowników to największy kapitał w Navy-San

Jako firma rodzinna dbamy o atmosferę wśród pracowników oraz zapewniamy długofalową współpracę na atrakcyjnych warunkach. Fachowcy specjalizujący się oferowanych przez Navy-San branżach wraz z profesjonalnym zespołem menedżerskim dbają o zapewnienie najwyższej klasy obsługi naszym Klientom. Każdemu pracownikowi proponujemy indywidualną ścieżkę rozwoju kariery w strukturze Navy-San. Stale inwestujemy w naszych pracowników poprzez podnoszenie kwalifikacji i umożliwienie uczestnictwa w kursach i szkoleniach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
Adres
Gdynia Cisowa
Hutnicza 34
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Inżynieria / Technologie,
Przemysł stoczniowy/offshore
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61773054
  • Data wyróżnienia: 10 sierpnia 2018
  • Data wprowadzenia: 10 sierpnia 2018
  • Wyświetleń: 920
  • Wyświetleń na liście: 15 673