Magazynier / Sprzedawca Części Zamiennych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 27 dni temu

Firma INTERVAPO Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer PEUGEOT w Gdańsku i Sopocie, poszukuje kandydata na stanowisko MAGAZYNIER / SPRZEDAWCA CZĘŚCI ZAMIENNYCH :

Główne zadania:
  • Bezpośrednia obsługa klientów
  • Sprzedaż części i akcesoriów
  • Realizacja celów jakościowych i ilościowych
  • Analizowanie rynku sprzedaży części i akcesoriów
  • Budowanie i pielęgnowanie długofalowych relacji z Klientami
Wymagania:
  • Podstawowa znajomość organizacji magazynu części zamiennych
  • Dobra znajomość konstrukcji samochodu pod kątem doboru części
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:
  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Merytoryczne wsparcie na początkowym etapie
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, prowizyjny system wynagrodzeń),
  • Przyjazną atmosferę oraz pracę w zgranym zespole.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62953542
  • Data wyróżnienia: 15 października 2019
  • Data wprowadzenia: 15 października 2019
  • Wyświetleń: 450
  • Wyświetleń na liście: 12 082