Wróć do góry

Magazynier Suchy Dąb , Grabiny Zameczek

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 miesięcy temu

Firma z branży stalowej zatrudni Pana na stanowisko Magazynier. Wymagamy prawo jazdy kat B. Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Proponujemy stałą pracę 5 dni w tygodniu od 7 - 15. Proponujemy pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie, stałe wynagrodzenie i wszelkie narzędzia do wykonywania pracy. CV wraz ze zdjęciem prosimy kierować wyłącznie drogą mailową na adres: [ukryte]
Informacje o firmie
Firma CENTROBLACH Sp. z o.o. działa w segmencie blach od początku 2007 roku, jednak korzenie historii firmy sięgają przeszło 25 lat sprzedaży materiałów budowlanych, blach i stali. Obecnie głównym zakresem działalności jest sprzedaż wszelkiego rodzaju blach ocynkowanych i powlekanych. Firma CENTROBLACH Sp. z o.o. wyspecjalizowała się w obsłudze wąskiego grona bardzo wymagających odbiorców, jakimi są firmy produkujące klimatyzacje i wentylacje. Obecnie zaopatrujemy największe firmy produkcyjne z tego sektora w regionie Polski północnej.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65068239
  • Data wyróżnienia: 27.10.2022
  • Data wprowadzenia: 27.10.2022