Magazynier - umowa o pracę

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4200 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Agencja Recrew HR  dla jednego z klientów poszukuje osób na stanowisko:Magazynier
Lokalizacja: Łężyce, obok Rumi

Twój zakres obowiązków:
  • Składanie zamówień przy pomocy skanera,
  • Przygotowanie paczek / palet do wysyłki,
  • Utrzymywanie ładu i porządku w magazynie.
To oferujemy:
  • Umowę o pracę, stawkę 27zł/h brutto
  • Atrakcyjny system premiowy miesięczny oraz kwartalny oceniający postępy i zaangażowanie,
  • Możliwość wyrobienia uprawnień do kierowania wózkami widłowymi niskimi oraz wysokiego składowania,
  • Certyfikowaną odzież roboczą (buty, spodnie, koszulki, koszule, polary),
  • Prywatny pakiet medyczny,
  • Pracę w nowoczesnym, ciągle rozwijającym się magazynie.
Nasze wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym poniedziałek - piątek po 8 godzin / rotacja zmian co tydzień:
    • 1 zmiana 6-14,
    • 2 zmiana obecnie 10-18, latem 12-20,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazynowym,
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.
Miejsce pracy w lokalizacji z dogodnym dojazdem:
  • Autobusem – przystanek 100 metrów od wejścia do firmy
    • Dojazd i powrót z dworca Rumia
    • Dojazd i powrót z Gdynia Chylonia
  • Autem:
    • z okolic dworca Rumia – 8 km / 12 minut
    • z okolic Gdynia Chylonia – 9 km / 12 minut
    • z okolic Gdynia Witomino – 11 km / 16 minut
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy [ukryte] w tytule MAGAZYN ŁĘŻYCE.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 16818.

Aktualizacja: 22.06.2023