Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier- umowa o prace

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4100 - 4600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Agencja Recrew HR dla jednego z klientów poszukuje osób na stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Gdańsk, ul. Bysewska 18
Twój zakres obowiązków:
  • Składanie zamówień przy pomocy skanera,
  • Przygotowanie paczek / palet do wysyłki,
  • Utrzymywanie ładu i porządku w magazynie,
  • Przyjmowanie dostaw.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę: 24,50zł/h brutto,
  • Atrakcyjny system premiowy miesięczny oraz kwartalny oceniający postępy i zaangażowanie,
  • Możliwość wyrobienia uprawnień do kierowania wózkami widłowymi niskimi oraz wysokiego składowania,
  • Certyfikowaną odzież roboczą (buty, spodnie, koszulki, koszule, polary),
  • Prywatny pakiet medyczny,
  • Pracę w nowoczesnym, ciągle rozwijającym się magazynie.
Nasze wymagania:
  • Gotowość do pracy: poniedziałek- piątek w godzinach 07:00-15:00, bądź 08:00-16:00,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazynowym,
  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka polskiego
Zachęcamy do wysyłania CV na adres: [ukryte] wpisując w tytule BYSEWSKA

Aktualizacja: 21.06.2023