Magazynier w sklepie motoryzacyjnym

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Motoryzacja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Firma Euro Parts w Baninie zajmuje się sprzedażą części samochodowych.
Oferujemy profesjonalną obsługę w sklepie stacjonarnym oraz realizujemy zamówienia wysyłkowe poprzez portal Allegro.pl
W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: MAGAZYNIER.

Zakres obowiązków:
- Kompletowanie towaru i pakowanie paczek zgodnie z wystawionymi dokumentami
- Odpowiednie przygotowanie towaru do transportu (zabezpieczenie przed zniszczeniem)
- Załadunek i rozładunek dostaw
- Uzupełnianie stanów magazynowych
- Sprawdzanie towaru wydawanego pod względem ilościowym i jakościowym
- Udział w bieżących inwentaryzacjach
- Utrzymanie w należytym porządku magazynu oraz przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
- Wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie
- Prawo jazdy kat. B
- Rzetelność i uczciwość
- Zdolność samoorganizacji pracy i odpowiedzialności za powierzone obowiązki
- Orientacja w ogólnych zasadach funkcjonowania magazynu
- Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Ciekawą pracę w zgranym zespole
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich CV na nasz adres mailowy: b...@europ... Wyświetl e-mail z dopiskiem: MAGAZYNIER

Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybrane osoby.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63082799
  • Data wyróżnienia: 5 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 5 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 173
  • Wyświetleń na liście: 3 414