Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi,
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Agencja Recrew HR  dla jednego z klientów, poszukuje osób, na stanowisko:

MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÓZKI WIDŁOWE
Lokalizacja: GDAŃSK KOKOSZKI

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę od początku współpracy
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00 i 14:00-22:00)
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe: stawkę podstawową + premię
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałej współpracy

OBOWIĄZKI:
  • rozładunki i załadunki samochodów dostawczych za pomocą wózka widłowego
  • wydawanie materiału na produkcję
  • transport materiałów w magazynie
  • bieżące sprawdzanie stanów magazynowych
  • praca w oparciu o wewnętrzne uregulowania i procedury
  • dbałość o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

OCZEKIWANIA:
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • kultura bezpieczeństwa pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres    [ukryte]   z tytułem EURO/UDT

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 16818.

Aktualizacja: 03.03.2023