Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier/kierowca

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie towaru do wysyłki oraz wydania na produkcję
  • przyjmowanie i rozkładanie dostaw wg obowiązujących procedur
  • sprawdzanie stanów magazynowych
  • obsługa systemu magazynowego
  • transport towarów na terenie Trójmiasta i okolic
  • bieżąca kontrola oraz dbałość o stan techniczny powierzonego samochodu, dokonywanie lub zgłaszanie niezbędnych do wykonania napraw oraz przeglądów
  • dbałość o utrzymanie porządku w magazynie oraz o powierzone mienie
Wymagania i umiejętności:
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi programów magazynowych
  • mile widziane kierunkowe wykształcenie techniczne
  • mile widziane uprawnienia z zakresu obsługi wózka widłowego
  • mile widziane doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej
  • od kandydatów oczekujemy: pracowitości i zaangażowana, doskonałej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • pracę w sektorze MŚP, w polskim przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie nowoczesnych technologii dla przemysłu
Szukamy osób zmotywowanych do rozwoju, które będą miały chęć nawiązania długofalowej współpracy.

Prosimy o przesłanie CV pocztą elektroniczną.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
HYDROMEGA Sp. z o.o. powstała w 1988 r. Od 35 lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją układów hydrauliki siłowej oraz automatyką przemysłową. Doświadczenie w branży, niezawodność oraz sprawdzone rozwiązania są podstawą dobrze przygotowanej oferty dla przemysłu stoczniowego, budowlanego, mechanicznego, wydobywczego oraz rolnictwa.

Nasza oferta produktowa obejmuje między innymi: zasilacze hydrauliczne, kompletne systemy okrętowe, agregaty hydrauliczne, cylindry hydrauliczne, pojazdy specjalistyczne z napędem hydrostatycznym, zespoły pompowe, zbiorniki stalowe, filtry powrotne i wlewowe, płynowskazy, również z czujnikiem poziomu oleju, a także włazy inspekcyjne.
Jakość naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody. Mamy również bogate doświadczenie w serwisowaniu układów hydrauliki siłowej. Nasze produkty są eksportowane m.in. do Norwegii, Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemiec.

Stale współpracujemy z czołowymi dostawcami rozwiązań i komponentów hydrauliki siłowej takimi jak: Eaton, Bosch Rexroth, Parker Hannifin, Linde Hydraulics i Kawasaki.
Obecnie dysponujemy główną siedzibą w Gdyni z nowoczesnym zakładem produkcyjnym (na obszarze Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej), zakładem produkcyjnym w Prabutach oraz oddziałem w Kuraszkowie pod Opocznem.

Aktualizacja: 27.03.2023