Magazynier/Operator Wózka Wysokiego Składowania

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Łańcuch dostaw,
Spedycja i transport,
Motoryzacja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska Sp. z o.o.)to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od ponad 14 lat. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia nasz zespół kompetentnych pracowników, który dostarcza najlepszych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Na chwilę obecną poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazyniera - Operatora wózka wysokiego składowania
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów)
  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • przemieszczanie i rozkładanie towarów
  • dbałość o stan towaru w magazynie oraz porządek
  • obsługa wózka widłowego i jego konserwacja
  • kontrola ilościowa jakościowa towarów
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera lub pokrewne minimum 1 rok
  • ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • odpowiedzialność za własne bezpieczeństwo w pracy
  • znajomość podstawowych dokumentów magazynowych
  • uprawnienia na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (mile widziane)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej sytuacji
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet szkoleń dla pracowników
  • Zaplanowaną ścieżkę kariery dla pracowników
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Imprezy firmowe oraz integracyjne
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prywatną opiekę medyczna i ubezpieczenie
W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. RODO przed wysłaniem do nas CV prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się na stronie: langowski.eu/pl/kariera oraz o zamieszczenie w CV oświadczenia o treści znajdującej się na stronie: langowski.eu/pl/kariera

Informujemy, że otrzymane CV, które nie będą zawierały ww. oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

  • Numer ogłoszenia: 62824012
  • Data wyróżnienia: 28 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 28 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 28 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 296
  • Wyświetleń na liście: 5 580