Malarz Przemysłowy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanika,
Konstrukcja / technologie,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 29 dni temu

Przez 29 lat z powodzeniem Rockfin Sp. z o.o. podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych pracowników.
Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami tj. Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Małkowo k/Żukowa, woj. pomorskie

Opis stanowiska:
  • Malowanie konstrukcji stalowych i rurociągów metodą hydrodynamiczną
  • Realizacja procesów malarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową

Wymagania:
  • Umiejętność malowania metodą hydrodynamiczną
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku malarza konstrukcji przemysłowych
  • Zaangażowanie w pracę
  • Dokładność

Oferujemy:
  • Praca na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów
  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali, zaplecze socjalne)
  • Pakiet świadczeń socjalnych (w tym dofinansowanie do zajęć sportowo- rekreacyjnych i kulturalno- oświatowych, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość wyjazdów za granicę w ramach delegacji

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Aktualizacja: 11 dni temu
Aktualizacja: 15 dni temu
Aktualizacja: 17 dni temu
Aktualizacja: 21 dni temu
Aktualizacja: 28 dni temu
Aktualizacja: 25 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
r...@rockf... Wyświetl e-mail
Rockfin
Adres
Małkowo
Ważne jeszcze 1 dzień (do 31.10.2020)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63787752
  • Data wyróżnienia: 1 października 2020
  • Data wprowadzenia: 1 października 2020
  • Wyświetleń: 393
  • Wyświetleń na liście: 4 251
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku