Ogłoszenie nieaktualne

Manager do Nowego Klubu

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
6500 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia,
Organizacja i obsługa imprez
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
• dbanie o zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług
• kierowanie i nadzorowanie pracą kelnerów, barmanów, barbeków, selekcji
• rekrutacja oraz szkolenie podległego zespołu
• sprzedaż imprez firmowych i okolicznościowych
• współpraca z innymi działami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług
• koordynowanie wdrożeń imprez cyklicznych oraz eventów, współpraca z artystami
• współpraca z działem sprzedaży w przygotowaniu akcji promocyjnych i reklamowych klubu
Nasze wymagania
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z gośćmi/klientami
• kontrola i optymalizacja kosztów oraz grafików pracy,
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• świetna organizacja pracy własnej i podległego zespołu
• dyspozycyjność w weekendy
To oferujemy
• pracę w zgranym zespole
• przyjazną atmosferę
• umowę o pracę lub kontrakt B2B

Aktualizacja: 04.03.2023